Kancelaria

Kancelaria została założona w 2015 roku. Ciągły wzrost ilości prowadzonych spraw, wysoki poziom ich wyspecjalizowania, a także stale zwiększająca się liczba obsługiwanych podmiotów, wymusiły zmianę dotychczasowego modelu prowadzenia działalności. Aby zapewnić naszym Klientom w pełni profesjonalną, kompleksową i sprawną obsługę połączyliśmy, dla Państwa, wcześniej już współpracujące podmioty w jedną Kancelarię kontynuującą tradycję poprzedników. Jednocześnie Kancelaria podjęła ścisłą współpracę z Audytorskim Biurem Rachunkowym „Patronat” sp. z o.o. w Katowicach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu również szeroki wachlarz usług z zakresu prawa podatkowego oraz rachunkowości, z uwzględnieniem czynności rewizji finansowej.

Kancelaria Kiesler, Lorenz, Kiesler jest następcą prawnym kancelarii Las, założonej w 1992 r. przez długoletniego radcę prawnego byłego Okręgowego Zarządu Lasów Państwowych w Katowicach – r. pr. Marka Kieslera. Był absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Następnie został wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach (KT-396). W ramach założonej przez siebie kancelarii, r. pr. Marek Kiesler zgromadził wokół siebie zespół radców prawnych i innych współpracowników zatrudnionych wcześniej w OZLP Katowice. Był jednym z pierwszych radców prawnych w Polsce specjalizującym się w prawie leśnym w szerokim jego zakresie. Swoją obsługą obejmował nie tylko Nadleśnictwa, lecz również Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych i jednostki pomocnicze PGL LP, takie jak Gospodarstwa Rybackie i Zakłady Transportu i Spedycji. Przy okazji zajmowania się tematyką leśną, działał również na polu szeroko rozumianego prawa ochrony środowiska.

Aż do śmierci w styczniu 2017 r., r. pr. Marek Kiesler dzielił się swoją bardzo bogatą wiedzą i nieocenionym, wieloletnim doświadczeniem w ramach świadczonych przez Kancelarię Kiesler, Lorenz, Kiesler usług prawnych.


logo w treści

foto główne kancelaria